5 doplňků pro internetové prohlížeče

5 doplňků pro internetové prohlížeče

Jakým způsobem využít váš internetový prohlížeč na maximum? Přidejte si do něj vhodné rozšíření a udělejte si tak větší pohodli. Připravili jsme pro vás 5 doplňků pro internetové prohlížeče, díky kterým zlepšíte vaše běžné surfování po internetu.

Všechny dostupné odkazy ke stažení jsou určeny pro prohlížeč Google Chrome, neměl by však být problém najít každé rozšíření i pro ostatní prohlížeče.

1. Adblock Plus

Adblock Plus je nejpopulárnějším rozšířením pro internetové prohlížeče. Toto rozšíření vám umožní získat kontrolu nad vaším prohlížečem a prohlížet stránky způsobem, jaký si zvolíte vy, a ne reklamy na stránkách. Adblock je podporován více než čtyřiceti sadami cizích filtrů v desítkách jazyků, které automaticky nastavují blokování reklam a známých domén se škodlivým software. Dále si můžete samozřejmě nastavit také vlastní filtry obsahu.

Pokud vám však Adblock Plus nevyhovuje, vyzkoušejte uBlock Origin, který je skvělou alternativou.
Stáhnout

blog-cta_5-tipu-na-zrchleni-pocitace

2. Pocket

Znáte ten pocit, když najdete zajímavý článek který si chcete přečíst, ale v danou chvíli nemáte bohužel čas? Díky Pocketu si na jedno kliknutí uložíte stránku do svého účtu a k článku se následně stejným způsobem dostanete. Další skvělou výhodou je, že si Pocket můžete nainstalovat i na vaše mobilní zařízení a veškerý uložený obsah bude mezi zařízeními synchronizován. Vy si pak můžete přečíst váš vybraný článek i bez přístupu k internetu!

Stáhnout

3. ČSFD Vyhledávač

Webovou stránku obsahující databází českých a slovenských filmů nemusíme pravděpodobně představovat. Víte ale, že si můžete nainstalovat do vašeho prohlížeče doplněk, díky kterému budete mít k ČSFD rychlý přístup? Jednoduše kliknete na ikonu rozšíření a můžete přímo vyhledávat. Ihned se zobrazí výpis filmů i s možností zobrazení detailu přímo ve vyskakovacím okně a nemusíte tak neustále chodit na web csfd.cz.

Stáhnout

blog-cta_5-tipu-na-zrchleni-pocitace

4. Překladač Google

Toto rozšíření přidá do vašeho prohlížeče ikonu, díky které můžete snadno přeložit celou stránku, na které se právě nacházíte. Doplněk také automaticky dokáže rozpoznat, o jaký jazyk se právě jedná a nabídnout jeho překlad. Není tedy nutné nic nastavovat a bádat nad tím, o jaký jazyk právě jde.

Stáhnout

5. PanicButton

Toto rozšíření by se určitě každému z nás občas hodilo. PanicButton umožní schovat všechny právě otevřené záložky ve vašem prohlížeči pouhým klepnutím na jeho ikonu. Otevřené stránky jsou následně uloženy do oddělené složky, ze které je stejným způsobem i obnovíte. Samozřejmě, až je vzduch čistý!

Stáhnout

Jakým způsobem můžete rozšíření prohlížeče nainstalovat? Nebo naopak jak se rozšíření zbavit? To vše se dozvíte pokud budete sledovat náš blog. Přihlaste se k odběru newsletteru ještě dnes a žádný návod vám již neunikne.

Napsat komentář