social-sites

5 tipů na aplikace pro Windows

Tento týden jsme pro vás připravili 5 tipů na aplikace či programy pro operační systém Windows. Při výběru programů jsme se zaměřili na sociální sítě. Většina z nás je používá převážně na svých smatphonech, ale věděli jste, že je můžete používat i na vašem počítači?

1. Messenger

Facebook messenger nemusíme příliš představovat. Na svém mobilu či v přohlížeči ho používá téměř každý, ale věděli jste že můžeme mít i šikovný program přímo na vašem desktopu?

Messenger je jako posílání SMS. Jen neplatíte za každou zprávu, protože využívá váš datový tarif.
Nově můžete přes Messenger posílat zprávy lidem nejen na Facebooku, ale také těm ve vašem telefonním seznamu.
Stáhnout

blog-cta_5-tipu-na-zrchleni-pocitace

2. Instagram

Instagram, obrázková sociální síť převážně mladých lidí. Hlavním principem je, abyste fotili, na fotku následně aplikovali řadu filtrů a sdíleli ji dál. Na této síti můžete najít fotky nebo videa krásných míst, jídla, lidí a tak dále…

Přes aplikaci na Windows bohužel nemůžete nahrávat fotky, ale aspoň si je můžete přohlížet a to včetně nových Instagram Stories.

Stáhnout

3. Twitter

Poslední sociální sítí, pro kterou jsme vybrali aplikaci je Twitter. Síť, na kterou lidé umísťují zprávy tzv. Tweety, které jsou dlouhé maximálně 140 znaků. Ty se pak zobrazují na uživatelově profilové stránce a na stránkách jeho sledujících (followers).

I když není Twitter v česku tolik rozsáhly, určitě se najdou i jeho fanoušci. Pokud jste jedním z nich práci s ním vám ulehčí tato aplikace.

Stáhnout

blog-cta_5-tipu-na-zrchleni-pocitace

4. Whatsapp

Více než miliarda lidí ve více než 180 zemích používá aplikaci WhatsApp na komunikaci s přáteli a s rodinou. WhatsApp je zdarma a nabízí jednoduché, bezpečné a spolehlivé posílání zpráv a volání dostupné na telefonech po celém světě.

Jakým způsobem využívat aplikaci? Po instalaci vás program vyzve pro naskenování QR kódu vaším smartphonem, čímž spárujete mobilní aplikaci s vaším počítačem. Pro využívání je však nezbytné mít celou dobu na mobilu zapnutý internet.

Stáhnout

5. Bonus na závěr – Franz

Jméno programu Franz vám jistě nic neříká. Jedná se však o skvělou a komplexní aplikaci, která zastřešuje hned několik internetových služeb pro komunikaci. Z těch nejznamějších – WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram, Google Hangouts, ICQ, Yahoo, Slack, GroupMe, Skype, Gmail a mnoho dalších.

Tento program stačí stáhnout, nainstalovat a poté jen vybrat sítě, do kterých se chcete přihlásit.

Stáhnout

franz2

Jeden komentář

Napsat komentář