souhrn duben

Co jste se dozvěděli za měsíc duben?

Duben je u konce a my vám proto přinášíme shrnutí všech videonávodů, tipů a článků, které jsme tento měsíc na našem blogu publikovali.


1. Videonávod: Jak přidat nového uživatele


Využívají váš počítač i jiní členové domácnosti? Vy však nechcete, aby viděli vaše dokumenty nebo používali vaše programy? Založte pro každého člena domácnosti vlastní účet a budete mít vystaráno. Připravili jsme pro vás videonávod pomocí kterého, budete schopni přidat dalšího uživatele na váš počítač.

blog-cta_5-tipu-na-zrchleni-pocitace


2. 5 doplňků pro internetové prohlížeče


Jakým způsobem využít váš internetový prohlížeč na maximum? Přidejte si do něj vhodné rozšíření a udělejte si tak větší pohodli. Připravili jsme pro vás 5 doplňků pro internetové prohlížeče, díky kterým zlepšíte vaše běžné surfování po internetu.


3. Videonávod: Jak zabezpečit soubory?


Máte v počítači soubory, které nechcete, aby někdo viděl nebo k nim měl přístup? Tento týden jsme si pro vás připravili videonávod, pomocí kterého si s touto problematikou snadno poradíte.

blog-cta_5-tipu-na-zrchleni-pocitace

Pomohl vám některý z našich návodů? Zanechte nám komentář, nebo sdílejte článek dál se svými přáteli. 🙂 Nezapomeňte se přihlásit k odběru novinek a žádný článek vám už neunikne!

Pokud jste však nenašli řešení vašeho problém, zadejte zakázku na náš web ajťák po ruce. Již více než 500 ajťáků je vám připraveno pomoci.

Napsat komentář