jak jsme hledali programatora 1

Jak jsme hledali programátora? 1. část

Zpočátku jsme byli rozhodnutí, že portál vytvoříme sami. Po důkladném rozmýšlení jsme se ale nakonec rozhodli najít externího programátora, se kterým by bylo možné pokračovat ve spolupráci i v budoucnu. Zadali jsme poptávku na české fórum zabývající se technologickými zakázkami a ihned se nám ozvalo několik programátorů.
Chtěli jsme někoho spolehlivého, zdatného a zkušeného. Jak ale najít programátora, který by odpovídal našim představám?Na zmíněném fóru se neobjevovalo hodnocení či reference apod. Ani dle odkazů na zhotovené weby nebylo stoprocentně jisté, že provedenou práci opravdu odvedla daná osoba.
Výběr tedy nebyl zdaleka tak jednoduchý, jak by se mohlo zdát. Hledání programátora bylo ale současně i jakýmsi povzbuzením v tom, že služba, kterou chystáme je nutná a užitečná.
Nicméně našli jsme. Z programátorů, kteří nás kontaktovali jsme zvolili člověka XY, který se nám (i přes poněkud nízký rozpočet, který za zhotovení webu požadoval) zdál být vhodný.
Uzavřeli jsme spolupráci, zaplatili zálohu a postupně zasílali podklady. Po měsíci nám XY ukázal první výsledky své práce – ty nebyly špatné…

Pokračování příště…

Hledáte programátora pro váš projekt? Zadejte zakázku na portál ajťák po ruce. Při výběru vám pomohou vyplněné uživatelské profily, reference či hodnocení.

Jeden komentář

Napsat komentář