jak jsme hledali programatora 2

Jak jsme hledali programátora? 2. část

V dalším měsíci se ale na provedené práci téměř nic nezměnilo, i když nás XY ujišťoval, že na portále neustále pracuje. Nezbývalo tedy nic než důvěřovat. Následující zaslaná práce ovšem nesplňovala počáteční požadavky, komunikace a dohoda s XY začala váznout a my byli donuceni spolupráci ukončit. To nás stálo zálohu a 3 měsíce času.
Byl to takový náš první pád, ze kterého jsme se ale poučili a dál jsme pokračovali v tom, v čem jsme začali.
Nového programátora jsme poté hledali – a našli na základě spolehlivých referencí. Už počáteční jednání s ním bylo nesrovnatelné s předchozím programátorem a my byli přesvědčeni, že jsme konečně našli toho podle našich původních očekávání. A bylo tomu tak.
Programátor nás neustále informoval o prováděných krocích, posílal včas odvedenou práci, ochotně prováděl změny a sám navrhoval i snazší řešení. Celá spolupráce tak probíhala naprosto v pořádku a my byli velmi spokojení.
 
Řekl bych, že každý start up se setká s nejedním problémem, záleží však na tom, jak se s ním následně vypořádá. Vzdát to a hledat výmluvy je snadné. I my jsme se mohli nechat prvními nezdary zastrašit a zahnat do kouta, ale naopak jsme se díky komplikacím během výběru programátora znovu utvrdili v tom, že portál, který chystáme na českém trhu chybí a že čekání se vyplatí a výsledek bude stát za to!

Hledáte programátora pro váš projekt? Zadejte zakázku na portál ajťák po ruce. Při výběru vám pomohou vyplněné uživatelské profily, reference či hodnocení.

První část článku, jak jsme hledali programátora najdete na tomto odkazu.

Napsat komentář