listopad-shrnuti

Co jste se dozvěděli za měsíc listopad?

Listopad je u konce a my vám proto přinášíme shrnutí všech videonávodů, tipů a článků, které jsme tento měsíc na našem blogu publikovali.

 

1. Videonávod: Jak nastavit výchozí aplikace?

Stále se vám videa přehrávají v programu, ve kterém nechcete? Webové stránky se otevírají v prohlížeči, který běžně nepoužíváte? Máme pro vás jednoduché řešení, díky kterému budete pánem vašeho počítače!

blog-cta_jak-smazat-zbytecne-soubory-2

 

2. 5 tipů na aplikace pro Windows

Připravili jsme pro vás 5 tipů na aplikace či programy pro operační systém Windows. Při výběru programů jsme se zaměřili na sociální sítě. Většina z nás je používá převážně na svých smatphonech, ale věděli jste, že je můžete používat i na vašem počítači?

blog-cta_5-tipu-na-zrchleni-pocitace

 

3. Videonávod: Jak zakázat spouštění programů?

Každého uživatele ihned po zapnutí počítače jistě trápí dlouhé čekání na naběhnutí operačního systému. Obzvlášť, když potřebuje začít co nejrychleji na něčem pracovat.Toto čekání lze zkrátit díky zakázání automatického spouštění některých programů, které běží na pozadí vašeho PC ihned po jeho startu. Nejčastěji se například jedná o Skype, Adobe Reader, Spotify a různé programy sledující aktualizace. Pokud tyto programy nevyužíváte, je zbytečné, aby zahlcovaly vaši RAM paměť a je tedy lepší jejich spouštění zakázat.

blog-cta_5-tipu-na-zrchleni-pocitace

Pokud ani jeden z těchto typu či návodů nevyřeší váš problém, zadejte zakázku na náš portál ajťák po ruce a ajťáci se o váš problém rádi postarají.

Napsat komentář