rijen-clanek-souhrn

Co jste se dozvěděli za měsíc říjen?

Říjen je u konce a my vám proto přinášíme shrnutí všech videonávodů, tipů a článků, které jsme tento měsíc na našem blogu publikovali.


1. Videonávod: Jak zrychlit počítač?


Potřebujete odstranit chyby ve vašem systému či systém zrychlit a optimalizovat? Pak jste na správném místě. První týden jsme pro vás připravili videonávod, s jehož pomocí zjistíte, jak do svého počítače nainstalovat program Advanced SystemCare Free a jak s ním pracovat.

blog-cta_jak-smazat-zbytecne-soubory-2

2. Oznámení o novinkách


Jelikož jsme stále na začátku naší cesty, snažíme se neustále pracovat na vylepšeních a nových možnostech rozšíření našeho portálu tak, aby byl pro vás uživatele co nejvíce přívětivý. Nasloucháme proto vašim názorům, konzultujeme je a na jejich základě provádíme změny.


3. 5 nejlepších prohlížečů zdarma


Webový prohlížeč je program, který používáme nejspíš každý den, stal se tak již součástí našeho života. Je proto důležité, abychom se při práci s ním cítili co nejlépe. Webových prohlížečů je na trhu opravdu spousty, záleží na preferencích jednotlivých uživatelů, který se jim zalíbí nejvíce. My jsme pro Vás připravili hodnocení 5 nejčastěji používaných a zřejmě i nejpopulárnějších prohlížečů dneška.

blog-cta_5-tipu-na-zrchleni-pocitace

4. Videonávod: Jak aktualizovat ovladače?


Máte pocit, že jsou vaše ovladače již zastaralé a váš hardware tak nepracuje na plno? Vyzkoušejte tento chytrý program, který za pár minut ověří, zda máte jejich nejnovější verzi. Pokud ne, ovladač si ji najde a nainstaluje.

Pokud ani jeden z těchto typu či návodů nevyřeší váš problém, zadejte zakázku na náš portál ajťák po ruce a ajťáci se o váš problém rádi postarají.

zadat-zakazku

Napsat komentář