brezen-souhrn

Co jste se dozvěděli za měsíc březen?

Březen je u konce a my vám proto přinášíme shrnutí všech videonávodů, tipů a článků, které jsme tento měsíc na našem blogu publikovali.

1. 5 tipů pro údržbu počítače


Pokud chceme, aby náš počítač měl co nejdelší životnost a během ní pracoval co nejvýkonněji, je třeba provádět pravidelnou údržbu. Tento týden jsme si pro vás tedy připravili 5 tipů na údržbu počítače.

blog-cta_5-tipu-na-zrchleni-pocitace

2. Videonávod: Jak nastavit přístupové heslo?


Základem bezpečnosti vašeho soukromí, by mělo být nastavení silného přístupového hesla k vašemu počítači. Záležitost hesel bývá jednou z nejpodceňovanějších věcí ohledně zabezpečení. Lidé hesla buď nepoužívají, volí je příliš jednoduchá nebo si je píší přímo na počítač, aby na ně nezapomněli. To ale není správné. Je nutné si uvědomit, že bezpečnost vašeho soukromí je velmi důležitá.

blog-cta_5-tipu-na-zrchleni-pocitace

3. 5 tipů jak zvýšit dosah vaši WIFI sítě


Trápí vás slabé pokrytí Wifi sítě ve vaší domácnosti? Jak to ale vyřešit? Sednout si s počítačem hned vedle routeru, není zrovna nejlepší řešení. Připravili jsme pro vás proto 5 tipů jak zvýšit dosah vaši Wifi sítě, díky kterým si zvládnete až zněkolikanásobit výkon vaši domácí sítě.

Pokud ani jeden z těchto typu či návodů nevyřeší váš problém, zadejte zakázku na náš portál ajťák po ruce a ajťáci se o váš problém rádi postarají.

Jeden komentář

  • Václav Listopad 28, 2017 Reply

    Dobrý den. Mohl by jste mě poradit jak změnit heslo na routeru? Jsem amatér a nevím jak na to. Děkuji.

Napsat komentář