souhrn-kveten

Co jste se dozvěděli za měsíc květen?

Květen je u konce a my vám proto přinášíme shrnutí všech videonávodů, tipů a článků, které jsme tento měsíc na našem blogu publikovali.


1. Používáte bezpečné heslo?


Tento týden se dostáváme k velmi podceňované události, a to volba hesla pro přístup k jednotlivým službám či zařízením. Víte, jak by mělo vypadat opravdu silné heslo a jak s ním dále pracovat? To vše se dozvíte v následujícím článku.

blog-cta_5-tipu-na-zrchleni-pocitace


2. Videonávod: Jak naformátovat flash disk?


Všechno jste smazali a stále se vám zdá, že váš flash disk neposkytuje úložnou kapacitu, jakou by měl? Jak získáte zpět své ztracené megabyty či gigabyty? Tentokrát jsme pro vás připravili videonávod pomocí kterého, zvládnete naformátovat váš flash disk a získat tak více úložného prostoru.

blog-cta_5-tipu-na-zrchleni-pocitace


3. Jak vyfotit obrazovku?


Stává se Vám, že chcete někomu poslat právě zobrazenou informaci na obrazovce vašeho počítače a nevíte jak na to? Máme pro vás řešení. Pomocí našeho krátkého návodu se dokážete podělit s jakoukoliv informací s vašimi přáteli.

Pomohl vám některý z našich návodů? Zanechte nám komentář, nebo sdílejte článek dál se svými přáteli. 🙂 Nezapomeňte se přihlásit k odběru novinek a žádný článek vám už neunikne!

Pokud jste však nenašli řešení vašeho problém, zadejte zakázku na náš web ajťák po ruce. Již více než 500 ajťáků je vám připraveno pomoci.

Napsat komentář