video-ovladace

Videonávod: Jak aktualizovat ovladače?

Máte pocit, že jsou vaše ovladače již zastaralé a váš hardware tak nepracuje na plno? Vyzkoušejte tento chytrý program, který za pár minut ověří, zda máte jejich nejnovější verzi. Pokud ne, ovladač si ji najde a nainstaluje.

Co tento program přináší? 

Program Driver Booster Free je dílem společnosti Iobit, stejně jako Advanced Systsm Care, který jsme vám již dříve představili. Tento šikovný nástroj dokáže již za tři kliknutí analyzovat váš hardware a dle výsledků nabídnout ty nejnovější ovladače, které mohou pomoci s optimalizací vašeho počítače.

blog-cta_5-tipu-na-zrchleni-pocitace

Jak to funguje?

Driver Booster Free po spuštění zahájí rychlé skenování, které snadno a rychle odhalí zastaralé ovladače. Na konci analýzy vám zobrazí výsledek a možnost aktualizace vybraných ovladačů. To je vše!

O bezpečí vašeho počítače se navíc nemusíte obávat. Před každou instalací ovladačů vytvoří program bod obnovy, takže počítač následně můžete vrátit do stavu před aktualizací ovladačů.

Pro co největší efektivitu doporučujeme program spouštět alespoň 1x měsíčně a po každém dokončení aktualizace počítač restartovat. Pokud však ani tento program nevyřeší nefunkčnost vašeho hardwaru, případně máte závažnější problém, zadejte zakázku na náš portál ajťák po ruce a ajťáci se o váš problém rádi postarají.

blog-cta_5-tipu-na-zrchleni-pocitace

3 komentářů

Napsat komentář