jak nastavit heslo

Videonávod: Jak nastavit přístupové heslo?

Základem bezpečnosti vašeho soukromí, by mělo být nastavení silného přístupového hesla k vašemu počítači. Záležitost hesel bývá jednou z nejpodceňovanějších věcí ohledně zabezpečení. Lidé hesla buď nepoužívají, volí je příliš jednoduchá nebo si je píší přímo na počítač, aby na ně nezapomněli. To ale není správné. Je nutné si uvědomit, že bezpečnost vašeho soukromí je velmi důležitá. 

blog-cta_5-tipu-na-zrchleni-pocitace

Proč vůbec potřebuji heslo?

Nikdo z nás přeci nechce, aby se nám cizí lidé probírali v soukromí, kterým mohou být fotky z dovolené,  textové dokumenty či obchodní výsledky apod. Proto je třeba, aby byl náš počítač chráněn alespoň tím základním způsobem, kterým je přístupové heslo.

Složitost hesla by měla odpovídat kombinaci malých a velkých písmen, čísel a speciálních symbolů o celkové délce alespoň 8 znaků. Pro vygenerování takového hesla můžete použít například tento odkazDoporučujeme heslo vždy po určitém časovém období změnit.

blog-cta_5-tipu-na-zrchleni-pocitace

Samozřejmě existuje několik způsobů, jak nejlépe naše soukromí chránit. 
V rámci našich budoucích článků se dozvíte několik dalších tipů či návodů, jak své soukromí nejlépe ochránit. Pokud jste se již však stali obětí „hackerského“ útoku či jiného nežádoucího softwaru, zadejte zakázku na náš portál ajťák po ruce a některý z ajťáku vám rád pomůže počítač zabezpečit.

Jakým způsobem si tedy mohu nastavit přístupové heslo?

To se dozvíte v tomto videonávodu společně i s tím, jak již nastavené heslo změnit:

Jeden komentář

Napsat komentář