video2-2

Videonávod: Jak zálohovat a obnovit soubory?

Zálohovat, zálohovat a zálohovat!

Nikdo přeci nechce přijít o důležité dokumenty nebo o fotky z poslední dovolené.

Pravidelné zálohování je jedním z nejdůležitějších a nejspolehlivějších způsobů ochrany dat před jejich ztrátou nebo poškozením. Tato rizika mohou být způsobená například závažnější poruchou počítače. Pomocí našeho jednoduchého návodu si zálohu vašich dat zvládnete provést sami.

blog-cta_jak-zalohovat-a-obnovit-soubory-2

Každý z nás jistě ztrátu důležitých dokumentů či citlivých dat už někdy zažil. Těmto ztrátám však lze předcházet a to právě pomocí pravidelného zálohování. Tuto činnost tedy nepodceňujte a vytvářejte si alespoň 1x do měsíce zálohu vašich souborů a to nejlépe na externí disk. Vytvořenou zálohu poté můžete jednoduše obnovit a ztracená data máte zpět ve vašem počítači.

Pro zálohování dat existuje spousta programů, přičemž každý z nich nabízí své výhody. My jsme pro vás však vytvořili videonávod, kde není nutné žádný program instalovat. Tento program se totiž již nachází ve vašem operačním systému Windows 10.

Pokud si ale na zálohování netroufáte, zadejte zakázku na náš portál ajťák po ruce. Některý z ajťáků následně vykoná tuto činnost za vás.

zadat-zakazku

Jeden komentář

Napsat komentář