spousteni-programu

Videonávod: Jak zakázat spouštění programů?

Každého uživatele ihned po zapnutí počítače jistě trápí dlouhé čekání na naběhnutí operačního systému. Obzvlášť, když potřebuje začít co nejrychleji na něčem pracovat.
blog-cta_5-tipu-na-zrchleni-pocitace

Toto čekání lze zkrátit díky zakázání automatického spouštění některých programů, které běží na pozadí vašeho PC ihned po jeho startu. Nejčastěji se například jedná o Skype, Adobe Reader, Spotify a různé programy sledující aktualizace. Pokud tyto programy nevyužíváte, je zbytečné, aby zahlcovaly vaši RAM paměť a je tedy lepší jejich spouštění zakázat.

Jak na to? Potřebuji nějaký program?

Postup, jak zakázat spouštění těchto programů, je velmi jednoduchý a to nejlepší je, že nepotřebujete instalovat žádný program. Jak na to se dozvíte níže v našem videonávodu.

blog-cta_5-tipu-na-zrchleni-pocitace

Chtěli bychom vás však upozornit na opatrný přístup při výběru programů, které nechcete po zapnutí počítače spouštět. Tím se můžete vyhnout zbytečným komplikacím. Máme na mysli například ovladače k vašemu zvuku či grafické kartě.

Pokud však ani tato změna nevyřeší pomalé spuštění vašeho počítače, případně máte závažnější problém, zadejte zakázku na náš portál ajťák po ruce a ajťáci se o váš problém rádi postarají.

Napsat komentář